לנשים בלבד

להזמנת טיפול חייגי עכשיו: 053-726-26-26

עיסוי תאילנדי בחולון

כשחושבים על עיסוי או מסאז' הקונוטציות שעולות בראש הן כאלה של הרפיה ופינוק, בריאות ושלווה. זוהי שעה שבא מניחים את הגוף בידיו של בעל מקצוע ונושמים לרווחה את העונג בשרירי הגוף.

מעבר לעונג העילאי שבטיפול כזה המסאז' התאילנדי הינו שיטה תרפית, שפותחה על-פי עקרונו היין ויאנג במזרח הרחוק ופועלת על הגוף בצורת גמישות והרפיה בו זמנית.

חוזקו וייחודו של המסאז' התאילנדי                       

בגוף ישנם אזורים בעלי רגישות מיוחדת שנקראים 'קווי אנרגיה' (בשפה טיפולית: מרידיאניים), מטפל מקצועי בעל תעודות והסמכה מכיר היטב את קווי האנרגיה הפיזיים ואת צמתי האנרגיה המהותיים בגוף האדם ויודע כיצד להזרים את האנרגיה דרך נקודות המתח שנקראות  בשפה הטיפולית 'צמתי אנרגיה'. רק צוות מקצועי שמתמחה במסאז' תרפי יודע מהי הדרך הנכונה ללחיצה על קווי האנרגיה בצורה מיטיבה שתסייע למטופל לחוות זרימת דם בריאה יותר, אנרגיות מאוזנות, הקלה בכאבי שרירים שצוברים מתח במהלך היום, הקלה בכאבי ראש ועזרה בהתמודדות מול נדודי שינה.

עקרונות העיסוי תאילנדי       

תנועות העיסוי התאילנדי הן תנועות מעגליות שמתבצעות על ידי מטפל מוסמך כאשר המטופל שכוב על מזרן שמונח על הרצפה, הרצפה שומרת על יציבות המטפל והמטופל כך שמטפל מקצועי יוכל להשתמש במשקל גופו ולבצע תנועות תרפויטיות בגוף, זו גם הסיבה לכינוי שדבק בעיסוי תאילנדי – 'יוגה פאסיבית', השימוש בתנועות הגוף נועד להרפיה בצמתי המתח בשרירים. בשונה מעיסויים אחרים בעיסוי תאילנדי לא נעשה שום שימוש בשמני עיסוי והמטופל נשאר בבגדים נוחים לאורך העיסוי התרפי.

מעסה תאילנדי בעל תעודות

מטרת העיסוי התאילנדי היא שחרור והפגת מתח המצטבר בגוף במהלך היום, כמובן שזוהי חוויה מהנה שאחריה מרגישים בגוף שחרור ואדרנלין, אך למען ביצוע עיסוי תרפי תאילנדי שלם מומלץ לבחור בצוות מקצועי בעל תעודות, כמו למשל הצוות שמטפל בחולון כיום, שמתמחה בשיטת התרפיה ובגוף האדם. צוות מקצועי מורכב ממטפלים שנדרשים לעבור השתלמות שאורכה לפחות 60 שעות ולאחר מכן התנסות בשטח (בקרב מטפלים ומתנדבים) לפני קבלת תעודת 'מעשה מוסמך בעל רישיון'. מעסים מוסמכים בשיטת העיסוי התאילנדי מוגבלים לשישה לקוחות ביום עבודה ושומרים את גופם למען הענקת חוויה בריאה ומעצימה לכל מטופל.

תמונות מהקליניקה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    שם (חובה)

    טלפון (חובה)

    אימייל:

    נושא