לנשים בלבד

להזמנת טיפול חייגי עכשיו: 053-726-26-26

עיסוי שוודי בחולון

עיסוי שוודי נקרא גם 'עיסוי אירופאי' או 'עיסוי קלאסי' וזה באמת עיסוי שמגיעים אליו כדי להתענג על כל השפע שיש לעולם העיסוי תרפי להציע. אפשר לבקש דרגות חוזק מסוימות בצורה כזאת שממש מענגת את השרירים וכלי הדם בגוף.

שיטת העיסוי מתפרסת על כל הגוף ונעשה שימוש בשמנים ארומתרפיים מענגים שגם משאירים את העור רענן ומריח כל היום, אפילו אחרי מקלחת.

 נגיעה של היסטוריה

בתחילת המאה ה- 19 חי בשוודיה פרופסור לרפואת ההתעמלות בשם פר הנדרקי לינג, הוא היה זה שלקח את השמנים הרפואיים שנועדו למריחה על שרירים תפוסים להקלת כאבים בתנועות מעגליות והפך אותן למהות העיסוי השוודי כשיטה תרפויטית באמצעות שיפור זרימת הדם בגוף.

 איך עושים עיסוי שוודי?

העיסוי השוודי אינו מצריך מאמץ, מתבצע כאשר המטופל שוכב ומומלץ אפילו לעצום עיניים ולהתחבר לעונג הפיזי שהגוף חווה. ישנם מטפלים מוסמכים שעברו הכשרה ויודעים באילו שמנים להשתמש על מנת לעסות את השריר בליטוף, עיסוי עמוק, חיכוך שמחמם את הרקמות, הקשות תנועה קצביות, לחיצות עם האגודלים של המטפל על השרירים ולאורך עמוד השדרה ואף תנועות רטט שנועדו לחימום השריר.

 חוויה שעושה נעים בגוף ושקט בראש

במהלך היום ישנם כל כך הרבה עיסוקים ומחשבות שעוברות בראש, באופן טבעי החיבור בין הפסיכולוגי לפיזי מושפע ממתחים בשני המישורים. רפיון ושחרור השרירים בזמן העיסוי השוודי הוא רק חלק מהחוויה הנעימה הזו, יחד עם ריחות ומגע השמנים, מוזיקה מרגיעה ברקע – זו הזדמנות נדירה לשים את המחשבות והדאגות על מצב שקט ולתת למטפל שעה (לפעמים שעה וחצי) להעניק לגוף אנרגיות מחודשות.

 יתרונותיו של העיסוי השוודי

ידוע שעיסוי שוודי זו דרך נהדרת להיפטר מכאבי ראש טורדניים, לחזק את המערכת החיסונית, לשפר את זרימת הדם ואף לשפר המטבוליזם. השמנים המיוחדים בהם נעשה שימוש נרקחו במיוחד למטרת הקלה על השרירי ומתן איכות אלסטית לעור. על-ידי שיטות הנגיעה הייחודיות לעיסוי תרפי שוודי שהוזכרו לעיל העיסוי מזרז זרימת דם שמסייעת לגוף להתנקות מרעלנים, גורמת הקלה בנראות הצלוליטיס, ומסייעת לגמישות המפרקים.

תמונות מהקליניקה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    שם (חובה)

    טלפון (חובה)

    אימייל:

    נושא